KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12664092

nr 1266 4092

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Fruktstilleben, signerad. -79. Olja på duk, 27x35 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:39:55

24/7 17:02:47 1      Vinnande bud

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström